Cześć! 

Mam na imię Ewa i jestem założycielką i projektantką Bodymaps. 

Moja historia z kostiumami zaczęła się w czerwcu 2015 roku. Postanowiłam znaleźć równowagę między fajnym projektem a kobiecą sylwetką i sposób na to, aby na plaży czuć się doskonale.

Zawsze z sentymentem patrzyłam w przeszłość. Kostiumy Bodymaps to połączenie kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70. Każdy z tych okresów to zupełnie inne podejście do kobiecości, seksualności, życia i każdy z nich to studnia bez dna jeśli chodzi o inspiracje. Dbam o dobór świetnych, nowoczesnych dzianin i piękne wykończenia. Sprawdzam, czy kolory grają z różnymi karnacjami, a kroje z sylwetkami. Sama zajmuję się projektowaniem prototypów i nadruków, które potem widzicie na naszych kostiumach.

Dzianiny sprowadzamy od topowego włoskiego producenta materiałów sportowych, a żakardy dziane są specjalnie na nasze zamówienie w Polsce. Szyjemy w niewielkiej, rodzinnej szwalni niedaleko Łodzi. 

Zapraszamy Was do naszego sklepu w Warszawie, gdzie stacjonujemy, pracujemy i doradzamy z wielkim zaangażowaniem i radością!
x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj