Czas realizacji zamówienia

Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku. Jeśli za chwilę jedziesz na wakacje i martwisz się, czy kostium dotrze na czas - daj nam znać w uwagach do zamówienia.


Możliwości przesyłki do Polski:

Przesyłka do paczkomatu InPost jest darmowa. Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych.

Dostawa kurierem InPost jest darmowa. Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych.

Odbiór osobisty: sklep Bodymaps w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42 w Warszawie. Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota 10-21:00. 

Możliwości przesyłki do UE:

List polecony - Poczta Polska: 20 zł (deklarowany termin doręczenia - 4 dni robocze)

Przesyłka kurierska: 70 zł (deklarowany termin doręczenia - 3 dni robocze)

W przypadku przesyłek poza UE prosimy o wybranie opcji przelewu ręcznego oraz kontakt na adres hello@bodymaps.pl. Cena przesyłki jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.


Wymiany i zwroty

Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu kostiumu zakupionego w sklepie internetowym w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki, dokładne informacje znajdziesz PO KLIKNIĘCIU TU.

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.