Czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze. Jeśli bardzo się spieszysz, daj nam koniecznie znać - zrobimy co możemy :)

Możliwości przesyłki do Polski:

Przesyłka do paczkomatu InPost: 12 zł. Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych.

Dostawa kurierem InPost: 15 zł. Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych.

Odbiór osobisty: sklep Bodymaps ul. Wiktorska 21/14 na Starym Mokotowie w Warszawie. 

Możliwości przesyłki do UE:

List polecony - Poczta Polska: 20 zł (deklarowany termin doręczenia - 4 dni robocze)

Przesyłka kurierska: 70 zł (deklarowany termin doręczenia - 3 dni robocze)

W przypadku przesyłek poza UE prosimy o wybranie opcji przelewu ręcznego oraz kontakt na adres hello@bodymaps.pl. Cena przesyłki jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.


Wymiany i zwroty

Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu kostiumu zakupionego w sklepie internetowym w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki, dokładne informacje znajdziesz PO KLIKNIĘCIU TU.

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj