Dołącz do nas na lato!

Szukamy kontaktowej osoby z dobrą energią, która dołączy do naszego dwuosobowego zespołu Bodymaps! Do Twoich obowiązków będzie należeć głównie doradztwo i obsługa klientek w sklepie stacjonarnym na warszawskim Starym Mokotowie, a także pomoc w sprawach bieżących, takich jak realizacja zamówień online i obsługa klientów online.

Czas pracy: od zaraz do połowy września, ok. 30h godzin tygodniowo (od poniedziałku do soboty).

Miejsce: ul. Wiktorska 21, Stary Mokotów, Warszawa

Wymagany status studenta, umowa zlecenie.

Jeśli interesuje Cię ta oferta prosimy o przesłanie CV, trzech zdań o sobie oraz informacji, jakim czasem dysponujesz oraz ewentualnych zaplanowanych wyjazdach na: studio@bodymaps.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Ewa Stepnowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Bodymaps Ewa Stepnowska, ul. Tenisowa 8/5, 02-602 Warszawa. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Po jej zakończeniu Twoje dane zostaną trwale usunięte, chyba że życzysz sobie, by CV pozostało w naszej bazie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jeżeli tak, poinformuj nas o tym dopisując odpowiednią adnotację (zgodę) w swoim CV. Ponieważ w Bodymaps szanujemy prywatność swoich pracowników i wszystkich chętnych do współpracy informujemy Cię, że w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz poprawić je, przesłać zaktualizowane CV oraz poprosić o jego usunięcie z naszej bazy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod adresem mailowym studio@bodymaps.pl


x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj