Wierzymy w mądre czerpanie z przeszłości, dlatego poza sezonowymi inspiracjami sztuką, muzyką i popkulturą stale poszukujemy natchnienia w prywatnych archiwach i albumach z wakacji. Próbujemy odpowiedzieć na pytanie czym charakteryzuje się nasza lokalna tradycja wypoczywania. Szukamy inspiracji i informacji o tym co robimy i jak wyglądamy na wakacjach - nie tylko my, ale i pokolenia naszych rodziców i dziadków.

Galeria #bodymapsmemories to zbiór zdjęć najbardziej stylowych wczasowiczek i wczasowiczów z rodzinnych albumów. Zdjęcia zostały zebrane w ramach konkursu #bodymapsmemories organizowanego przez nas od 2015 roku w okresie świąteczno - sylwestrowym na Instagramie.

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj