Ola i Marta

Przed Wami wspaniały duet - przepiękna mama Marta z przepiękną córką Olą. Obie są projektantkami - Marta zawodowo projektuje zieleń, Ola studiuje wzornictwo przemysłowe na warszawskiej ASP. Ogromne wrażenie zrobiła na nas ich dojrzała, otwarta, ale też pełna miłości relacja - co chyba widać na zdjęciach. Ola i Marta mają podobne sylwetki i gust - obie są drobnej budowy i w większości kostiumów występowały w S-kach, a na końcu wybrały sobie niemal identyczne kostiumy.

Przymiarki zaczęłyśmy od jednoczęściowego kostiumu Dinah - w kolorach, które Marta i Ola mają już w swoich szafach i w których najlepiej się czują.
Ola ma na sobie odcień Indigo a Marta Emerald, oba w rozmiarze S.


Poprosiłyśmy jeszcze o przymierzenie Dinah w odcieniu Cayenne (rozmiary S). 


Tu dziewczyny mierzyły dwa modele w princie Starflowers (już niedostępne - ale zastanawiamy się, czy do nich nie wrócić - dajcie znać, co myślicie). Ola ma na sobie Dinah, Marta - Biancę. Oba w rozmiarze S. Dokładnie widać tu różnice między tymi dwoma modelami, które na pierwszy rzut oka wydają się podobne.Tu jeszcze mały backstage z meduzowym szlafrokiem - nie mogłyśmy się powstrzymać :)


Kolejny jest nasz klasyk - Mick Storm, mamy go w ofercie prawie od początku istnienia Bodymaps. Ola i Marta mają na sobie rozmiar S.

Żakardowa Tina w rozmiarze S była na dziewczyny trochę za długa - żakard jest nieco bardziej rozciągliwy, niż nasze gładkie poliamidy, można więc śmiało celować w rozmiar mniejszy niż w reszcie modeli.


Tina Sunset Jacquard


Sprawdziłyśmy więc też pomarańczową Tinę w rozmiarze XS - ten jednak był minimalnie za krótki i “ciągnął”.


Następnie Bonnie z kopertowym dekoltem i zabudowanymi plecami. Obie dziewczyny mają na sobie rozmiar S.


Na koniec Betty - ten kostium pasuje zwykle na niskie dziewczyny lub te z krótkim tułowiem. Żeby Betty leżała dobrze, zwykle proponujemy wybierać rozmiar większy - Ola i Marta mają na sobie rozmiar M ale niestety kostium wciąż był za krótki i “ciągnął”.


Mierzenie kostiumów dwuczęściowych zaczęłyśmy od czerwonych zestawów. Ola ma na sobie miękki stanik z szylkretowym kółkiem Patti (rozmiar S) i majtki z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar S). Marta natomiast bardotkę Chaka (rozmiar S) i klasyczne majtki Candi (rozmiar S).


Zamiana! Dziewczyny wymieniły się górami: Ola włożyła Chakę (rozmiar XS) i wysokie majtki Dusty (rozmiar S), a Marta Patti (rozmiar S) i wycięte majtki z wysokim stanem Janet (rozmiar S).


Zaproponowałyśmy Marcie naszą nową górę z fiszbinami - Dolly (rozmiar S), który połączyłyśmy z majtkami z wysokim stanem Dusty (rozmiar S). Ola została w tych samych modelach, zmieniłyśmy tylko kolor. 


Paseczkowe kostiumy Patti, Candi i Dinah pochodzą z naszej tegorocznej kolaboracji z Risk made in Warsaw. Te stroje są wykonane z recyclingowanego poliestru, który jest nieco bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, często więc polecamy wybrać rozmiar większy. Marta ma na sobie górę Patti (rozmiar S) i majtki z niskim stanem Candi (rozmiar S). Dwuczęściowy zestaw Oli to góra Patti w rozmiarze XS i dół Candi w rozmiarze S, a także jednoczęściowa Dinah (rozmiar S).


Bodymaps x Risk made in Warsaw


Następnie dziewczyny przymierzyły zestawy w kolorze szałwiowej zieleni. Marta ma na sobie koszulkową górę Gladys (w uniwersalnym rozmiarze M/L) i dół z niskim stanem Candi (rozmiar S), Ola ponownie w bardotce Chaka i majtkach Thelma.


Kolor Sage Green


Dziewczyny sprawdziły też różne zestawy ekstrawaganckich żakardów Eastwick, które bardzo przypadły im do gustu.
Na zdjęciu po lewej Ola jest w bardotce i majtkach Thelma (tak, tak, kolejny raz:)) a Marta w górze z szylkretowym kółkiem Debbie (rozmiar S) i klasycznych, niskich majtkach Candi (rozmiar S).
Na kolejnych dwóch zdjęciach Marta pozuje w staniku w stylu bandou Gloria (rozmiar S) i dole Candi, a Ola w górze Debbie (rozmiar S) i majtkach Thelma (rozmiar S).


I na koniec dziewczyny w kostiumach, które dla siebie wybrały: góry Debbie (obie w rozmiarze S) i doły: Ola oczywiście wysokie Thelmy, a Marta niskie Candi (obie w rozmiarze S).


Żakardy Eastwick


Żakardy Eastwick


Podsumowanie
Wymiary Oli: wzrost 167,5 cm, biust 82 cm, pod biustem 69 cm, talia 65 cm, biodra 91 cm
Ola miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Mick S, Tina S i XS, Betty M, Bonnie S, Bianca S,
Kostiumy dwuczęściowe: Chaka XS, Patti S i XS (w wariancie w niebieskie paseczki), Debbie S, Dusty S, Candi S, Thelma S

Wymiary Marty: wzrost 161,5 cm, biust 82 cm, pod 74 biustem cm, talia 72 cm, biodra 95 cm
Marta miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Mick S, Tina S i XS, Betty M, Bonnie S, Bianca SKostiumy dwuczęściowe: Chaka S, Patti S, Dolly S, Gloria M, Gladys, Dusty S, Candi S, Janet S


Ogłoszenia 
Gorące podziękowania dla Marty i Oli - jesteście wspaniałe!


x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj