Marta

Pierwszą dziewczyną, która nas odwiedziła była cudowna Marta - dziennikarka i dumna psia mama, która już niedługo startuje ze swoim blogiem lifeinclouds.love. Marta jest posiadaczką bardzo kobiecej sylwetki, ciemnej karnacji, niesamowicie zgrabnych nóg i wspaniałego hollywoodzkiego uśmiechu. To połączenie od razu przywiodło nam na myśl Salmę Hayek.


W naszej rozmiarówce kostiumów jednoczęściowych Marta jest między rozmiarem M a L - w niektórych modelach ze względu na duży biust wybierałyśmy większy rozmiar. W kostiumach dwuczęściowych doły pasowały w rozmiarze M, a góry w L lub XL (dlaczego “lub” tłumaczymy na dole).


Zaczęłyśmy mierzenie od tego, co na wieszaku najbardziej podobało się Marcie, czyli jednoczęściowego kostiumu Dinah (od razu hit!:)). Marta lubi siebie w wyrazistych kolorach, więc padło na odcień Indygo. Rozmiar M leżał super.

Kolejnym wyborem był kostium Tina w ciemnym żakardzie Moonlight Jacquard. Tu ze względu na biust lepiej leżał rozmiar L. Dla porównania poprosiłyśmy Martę także o przymierzenie podobnego modelu Nina (tu rozmiar M).

Bianca Cloud - nasz ukochany model, w którym Marta wyglądała bardzo elegancko. Jasny kolor kostiumu pięknie podkreślił jej kolor skóry, a otwarty dekolt wyeksponował biust. Przy doborze rozmiaru tego modelu kluczowy jest wzrost - padło więc na M, który pasował super.

Marta przymierzyła jeszcze dwa inne modele jednoczęściowe. Z lewej Bonnie - wybrałyśmy rozmiar L dla większego komfortu biustu, z prawej Mick (również w rozmiarze L) - ten niestety okazał się za bardzo zabudowany.

Przeszłyśmy do strojów dwuczęściowych. Zaczęłyśmy od naszego pewniaka na większe biusty, modelu Patti (rozmiar XL), który ostatecznie z resztą okazał się najlepszym wyborem dla Marty. W czerwonej wersji występuje domyślnie z szylkretowym kółkiem (zdjęcie po lewej), ale można też wybrać wersję z tzw. szlufką (zdjecie po prawej). Do góry dobrałyśmy model majtek z średnio wysokim stanem Thelma w rozmiarze M. Marcie wyjątkowo pasował czerwony kolor.

Marta dobrze czuła się też w zupełnie niskich majtkach Candi (rozmiar M). Dobrałyśmy do nich naszą nową górę Dolly w rozmiarze L - ten model jest stworzony specjalnie dla dużych biustów - więc rozmiarówka jest nieco większa niż w innych górach.
Zaproponowałyśmy też bardotkę Chaka (rozmiar XL). Z naszego doświadczenia wynika, że dużo lepiej sprawdza się na mniejszych i średnich biustach, co potwierdziło się też w przypadku Marty. Rozmiar był ok, ale biust był mocno uniesiony, co niektórym dziewczynom bardzo się podoba, innym zupełnie nie. Tym razem odpadł z gry. Szkoda, bo Marcie bardzo przypadł do gustu niebieski kolor tego zestawu. 

Tu przedstawiamy Wam model Patti w zestawieniu z trzema rodzajami majtek - od lewej Candi, następnie Dusty, które okazały się być zbyt wysokie i Thelma czyli faworyt Marty w kwestii wysokich majtek.

Jak to często bywa, Marcie ostatecznie najbardziej przypadła do gustu pierwsza opcja, którą przymierzyła - jednoczęściowy kostium Dinah. Namówiłyśmy ją do przymierzenia innych kolorów. Tu kolejno od lewej: Emerald, Sea Green, Cayenne. Wybór nie był łatwy, ale finalnie padło na mocny zielony Emerald - na zdjęciu z resztą doskonale widać, jakie uczucia wywołał.


Podsumowanie:

Wymiary Marty: wzrost 163,5 cm, biust: 95 cm, pod biustem 77 cm, talia 77 cm, biodra 98 cm

Marta miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Tina L, Nina M, Bianca M, Bonnie L, Mick L

Kostiumy dwuczęściowe: góry Patti XL, Dolly L, Chaka XL, doły Thelma M, Candi M, Dusty M


Ogłoszenia:

Specjalne podziękowania oczywiście kierujemy do Marty! Dziękujemy za odwagę, zaufanie i super czas. Czekamy na pierwsze wpisy na lifeinclouds.love.

Zajrzyjcie do nas w sobotę - poznacie Jvlię!

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj