Kasia

Dziś przedstawiamy Wam wspaniałą Kasię. Kasia zawodowo zajmuje się charakteryzacją i fryzjerstwem - obecnie jest częścią teamu Hela hair na warszawskiej Saskiej Kępie. Jej własne króciusieńkie, dziewięciomilimetrowe włosy stale zmieniają kolor, jest też zapaloną joginką. Kasia ujęła nas swoją dobrą energią i wielkim, pięknym uśmiechem. Ma bardzo szczupłą, atletyczną sylwetkę i wąskie biodra, ale też dość szerokie ramiona i imponujący biust (odziedziczone po mamie i babci 65H!)

Pierwszym jednoczęściowym kostiumem, który Kasia u nas przymierzyła był model Bonnie w rozmiarze S. Kopertowy dekolt oceniła jako bardzo komfortowy dla biustu.

Zarówno Bianca (w kwiatki), jak i Tina (jasny żakard), mimo że w ciele leżały super, okazały się mieć za mało miejsca na biust. W Tinie podszewka podtrzymująca biust była dla Kasi zbyt płytka. Oba modele są w rozmiarze S.

Tina Sunset Jacquard:

Model Mick przypadł Kasi do gustu, podkreślał jej atletyczną sylwetkę i dobrze trzymał biust. Rozmiar S.

Model Billie (dostępny tylko stacjonarnie) jest dobrą propozycją dla średnich i większych biustów ze względu na podtrzymujące fiszbiny. Kasia, mimo że wyglądała spektakularnie, nie czuła się w nim do końca pewnie. Rozmiar S.

Przeszłyśmy do strojów dwuczęściowych. Zaproponowałyśmy naszą nowość - górę Dolly, która powstała z myślą o dużych biustach. Rozmiar XL leżał idealnie.

Na początku Kasia przymierzyła czerwony zestaw: górę Dolly i wysoko wycięte majtki z wyższym stanem Janet (rozmiar S). 

W czarnym zestawie tę samą górę połączyłyśmy z majtkami Thelma (rozmiar S).

Miękka góra Patti bardzo przypadła Kasi do gustu (rozmiar XL). Tu w połączeniu z majtkami z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar S) oraz klasycznymi Candi (rozmiar S).

Poprosiłyśmy Kasię, żeby przymierzyła też naszą bardotkę Chaka (rozmiar L, XL było za duże), jednak nie czuła się w niej pewnie - biust był bardzo uniesiony. Możemy szczerze powiedzieć, że bardotka zwykle świetnie pasuje na małe i średnie biusty, przy dużych często sprawdza się gorzej.

Tu zestawienie trzech modeli majtek i trzech modeli gór.

Od lewej: bardotka Chaka (rozmiar L) z dołem Candi (rozmiar S).

Następnie góra Patti (rozmiar XL) z dołem Dusty (rozmiar S)

Po prawej: góra Dolly (rozmiar XL) z dołem Janet (rozmiar S).

Na koniec prawdziwa wisienka na torcie - Kasia w jednoczęściowej Dinah (rozmiar S).
Kasia dobrze zna ten kostium - ma go w kolorze Sea Green (pierwsze zdjęcia), porządnie go już więc przetestowała. Ponieważ tak bardzo go lubi (i rozważała, czy nie zdecydować się na kolejny), przymierzyła jeszcze trzy kolory: biało-niebieskie paski, intensywną zieleń Emerald i pudrowy szminkowy róż. Kasia oficjalnie poleca ten kostium wszystkim dziewczynom z dużym biustem :)

Dinah Sea Green:

Dinah Morskie Paski (ze współpracy Bodymaps x Risk Made in Warsaw):

Dinah Emerald:

Dinah Szminkowy Róż (także ze współpracy Bodymaps x Risk Made in Warsaw):

Podsumowanie:

Wymiary Kasi: wzrost 169 cm, biust 91 cm, pod biustem 74 cm, rozmiar stanika: 65H, talia 67cm, biodra 95 cm

Kasia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Bonnie S, Dinah S, Bianca S, Tina S, Billie S, Mick S

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Dolly XL, Patti XL, Chaka L; doły: Janet S, Thelma S, Dusty S, Candi S


Ogłoszenia

Kasia - dziękujemy Ci za zaufanie i za dobrą energię! <3 

Zajrzyjcie do nas w środę - poznacie Basię!

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj