Jvlia

Jvlia jest aktywistką i przedsiębiorczynią. Promuje edukację alternatywną, jest zaangażowana w projekt #sexed.pl, a aktualnie rozwija własną Agencję Ogień (www.agencjaogien.pl), która pomaga łączyć młodych kreatywnych debiutujących na rynku pracy z przyszłymi pracodawcami.
Jej znakiem rozpoznawczym jest krótka grzywka z kolorze platynowego blondu. Jvlia ma szczupłą, superproporcjonalną sylwetkę - w naszej rozmiarówce Jvlia jest klasyczną eseczką, co sprawdziło się zarówno w kostiumach jedno- jak i dwuczęściowych. 

Jak zwykle, zaczełyśmy od modelu Dinah w kolorze Cayenne. Rozmiar S.

Jvlia przymierzyła model Bianca w dwóch wersjach - Starflowers w rozmiarze S oraz Cloud w rozmiarze M. Przy doborze rozmiaru w tym kostiumie dużą rolę odgrywa wzrost - wyższym dziewczynom polecamy wybrać rozmiar większy, żeby uniknąć uczucia “ciągnięcia”.

W przeciwieństwie do kostiumu Bianca, Bonnie ma wysoko zabudowane plecy oraz klasyczny, kopertowy dekolt. Rozmiar S.

Następnie przeszłyśmy do naszego nowego jednowarstwowego modelu Tina w kolorze soczystej pomarańczy z wycięciem na plecach w kształcie litery V. Rozmiar S leżał idealnie.

Kostium Mick z zabudowanym dekoltem i krzyżem na plecach również najlepiej pasował w rozmiarze S. Ten model można uzupełnić o cienkie wkładki modelujące biust. Jvlia wybrała opcję bez wkładek.

Betty to kostium, który przepięknie wychodzi na zdjęciach, ale w rzeczywistości sprawia problemy - jest bardzo niski w stanie, przez co sprawdza się z reguły u bardzo niskich dziewczyn, albo u takich z wyjątkowo krótkim tułowiem i długimi nogami. Jvlia ma na sobie rozmiar M i (mimo, że na zdjęciu wygląda spektakularnie) wydawał jej się za krótki w tułowiu i “ciągnął”. Przez to, że jest tak trudny w dopasowaniu, nie jest już dostępny w sklepie internetowym - jeśli więc chcecie go przymierzyć zajrzyjcie do nas stacjonarnie.

Mierzenie modeli dwuczęściowych zaczęłyśmy od ekstrawaganckich żakardów z serii Eastwick. Pierwszym zestawem była góra w typie bandou Gloria (rozmiar S, dostępny z lub bez ramiączka) połączona z nowymi, wysoko wyciętymi majtkami z wyższym stanem Janet (po lewej, rozmiar S). Drugą opcją były klasyczne, niskie majtki Candi (po prawej, także rozmiar S).

Drugą opcją z serii żakardów Eastwick była góra Debbie (rozmiar S) oraz majtki Candi (po lewej) lub Thelma (po prawej, rozmiar S).

Ostatnią opcją góry w żakardach Eastwick była bardotka Chaka (rozmiar S), tu w połączeniu z majtkami Janet (rozmiar S).

Tę samę bardotkę Chaka zaproponowałyśmy też w wersji czerwonej. Tym razem w zestawie z najwyższymi majtkami Dusty (także rozmiar S). Jvlii na tyle spodobał się ten kostium, że ostatecznie wybrała sobie właśnie na ten zestaw.

Jvlii najbardziej spodobały się najwyższe majtki Dusty (kończyły się w najwęższym miejscu talii, pięknie ją podkreślając, a zarazem budując biodra). Poprosiłyśmy ją więc żeby przymierzyła ten sam model majtek ale w czarnym żakardzie w zestawie z inną górą - Patti (rozmiar S).

Wracamy do czerwonego: model Patti w wersji z szylkretowym kółkiem. Tu z niskimi majtkami Candi (rozmiar S).

Ostatnia opcja modelu Patti i Candi pochodzi z naszej kolaboracji z Risk made in Warsaw. Tegoroczna współpraca z Riskiem to stroje wykonane z recyclingowanego poliestru, który jest trochę bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, często więc polecamy rozmiar większy. Tu Jvlia jest w rozmiarze S.

Ostatnia opcja dwuczęściowa - top Gladys (rozmiar który nazywamy M/L, ale stał się w sumie rozmiarem uniwersalnym). Góra jest dość zabudowana z przodu i wiązana z tyłu (nie mamy zdjęcia z tyłu ale nadrobimy to!)

Podsumowanie: 

Wymiary Jvlii: wzrost 174 cm, biust 87 cm, pod biustem 72 cm, talia 70 cm, biodra 95 cm 

Jvlia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Bianca (kwiatki) S, Bianca (szara) M, Bonnie S, Tina S, Mick S, Betty M

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Gloria S, Debbie S, Chaka S, Patti S, Gladys M/L; doły: Janet S, Candi S, Thelma S, Dusty S 


Ogłoszenia

Wielkie piękne dziękujemy wysyłamy do Jvlii - przetyrałyśmy Cię przez wszystkie kostiumy, ale tak to jest, gdy we wszystkich wygląda się świetnie :)

Zajrzyjcie do nas w poniedziałek - poznacie Kasię!

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj