Hela

Przed Wami wspaniała Hela, projektantka. Hela właśnie kończy pracę nad projektem dyplomowym z wzornictwa przemysłowego na warszawskiej ASP - kolekcją pięknych metalowych mebli przeznaczonych specjalnie na balkony miejskie. Koniecznie zajrzyjcie obejrzec je na Instagramie https://www.instagram.com/na.balkon/.

Hela jest superszczupła, ale ma przy tym bardzo kobiece proporcje - super wąską talię i szersze biodra. Jest wysoka i ma długi tułów - jest więc typowym przykładem dziewczyny, której z reguły trudno jest znaleźć jednoczęściowy kostium, bo wszystkie są za krótkie. Nie możemy też nie napisać o jej spektakularnych włosach - są w połowie kręcone, a połowie proste i wyglądają świetnie na każdym zdjęciu.



Przymiarki rozpoczęłyśmy od czarnych klasyków dwuczęściowych: góra to miękka i wygodna Patti, a dół to majtki z niskim stanem Candi. Rozmiary S.



Następnie zamieniłyśmy dół na majtki ze średnio wysokim stanem Thelma. Rozmiar S.



Bardzo wygodna góra z fiszbinami Dolly i ponownie dół Thelma. Rozmiary S.



Kolejny dół to mocniej wycięte Janet z wysokim stanem w stylu lat 80., które okazały się być strzałem w dziesiątkę i finalnie to na ten zestaw postawiła Hela.



Ostatni czarny zestaw to góra bardotka Chaka (rozmiar S) i majtki z ultra wysokim stanem Dusty, które w rozmiarze S były dla Heli nieco za luźne w tali ale pięknie podkreślały jej figurę. 



Dół pozostał dokładnie ten sam, a w górze zmieniłyśmy tylko kolor na zgaszony szminkowy róż.



Przeszłyśmy do żakardowych zestawów z serii Eastwick. Góra do top Gloria w stylu bandou, który świetnie sprawdza się do opalania, a dół to ultra wysokie Dusty. Rozmiary S.



Kolejny zestaw to miękka góra z szylkretowym kółkiem Debbie i ulubiony dół Heli - Janet. Rozmiary S.



Hela sprawdziła też koszulkową górę Gladys (występuje w uniwersalnym, dopasowującym się rozmiarze M/L), którą polecamy wszystkim fankom sportów plażowych. Połączyłyśmy ją z klasycznymi majtkami Candi w tym samym, kasztanowym odcieniu. Rozmiar S.



Rozpoczęłyśmy mierzenie kostiumów jednocześciowych. Hela jest wysoka i ma długi tułów więc trudno jest jej znaleźć odpowiedni  kostium jednoczęściowy. 
Na pierwszy ogień poszła żakardowa, jednowarstwowa Tina, którą z racji świetnej rozciągliwości materiału, polecamy wysokim dziewczynom lub takim, które mają długi tułów. Hela ma na sobie rozmiar S.



Mimo że Hela wyglądała pięknie, model Dinah w rozmiarze S niestety nieco ciągnął ją w ciele. 
Dinah Cayenne

Dinah Emerald:

Dinah Starflowers:



Kopertowy model Bonnie, podobnie jak Dinah, powodował uczucie ciągnięcia. Rozmiar S. W tym modelu istnieje opcja regulowania ramiączek więc dla wielu wysokich dziewczyn możne być to pomocne. 



Kolejny kostium to sportowy Mick w ekstrawaganckim połączeniu fioletu i zieleni. Rozmiar S był nieco za szeroki w tali.  



Na koniec zaproponowałyśmy Heli klasyczny model Nina z okrągłym dekoltem z przodu i na plecach. Rozmiar S był delikatnie za duży i ponownie powodował uczucie ciągnięcia w ciele.

EDIT: Kiedy Hela była u nas nie miałyśmy akurat nic w rozmiarze S+, który czasem się u nas pojawia i jest stworzony dokładnie na takie sylwetki - szerokość S, ale wydłużona w stanie (pasuje nawet na dziewczyny ponad 180cm). Czasem pojawiają się w nim modele Bianca albo Mick - polecamy sprawdzić czy nie ma ich na stronie, a jeśli nie to napisać do nas :))

Podsumowanie:
Wymiary Heli: wzrost: 171 cm, w biuście: 86 cm, biodra: 98 cm, talia: 66 cm.

Hela miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dianah S, Tina S, Mick S, Bonnie S i M, Nina S. 

Kostiumy dwuczęściowe: Chaka S, Dolly S, Patti S, Gladys M/L, Thelma S, Candi S, Dusty S. Janet S.

Ogłoszenia:


Wielkie podziękowania za zaufanie i uśmiech wysyłamy do Heli <3 

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj