Ewa

Przed Wami wspaniała Ewa, studentka filologii rumuńskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ewa jest poliglotką - mówi płynnie po rumuńsku, hiszpańsku, angielsku i oczywiście po polsku. Uwielbia naturę - dwa lata temu spędziła kilka miesięcy sadząc drzewa na Islandii, teraz marzy o tym, żeby razem ze swoim chłopakiem góralem wyprowadzić się w góry.

Ewa ma bardzo klasyczną sylwetkę w rozmiarze M - zarówno w kostiumach jedno- jak i dwuczęściowych. Lubi proste rozwiązania i wyraziste kolory rodem z lat osiemdziesiątych.

Przymiarki z Ewą rozpoczęłyśmy od czerwonych zestawów dwuczęściowych. Na pierwszy ogień poszła miękka góra Patti (rozmiar S) i majtki z wysokim stanem Thelma (rozmiar M), w których czuła się najlepiej ze wszystkich propozycji wysokich majtek. 

Sprawdziłyśmy też majtki z jeszcze wyższym stanem - Dusty (rozmiar M).

Następnie bardotka Chaka (rozmiar S) i wycięte majtki z wysokim stanem Janet (rozmiar M).

Ekstrawaganckie żakardowe zestawy: dół to klasyczne niskie majtki Candi a góra to Debbie z szylkretowym kółkiem (rozmiar S), która bardzo przypadła Ewie do gustu.

Ulubione majtki Ewy, Thelma (rozmiar M) i góra w stylu bandou Gloria (rozmiar S), która świetnie sprawdzi się do opalania.

Kolejny zestaw to klasyczny stanik z fiszbinami Dolly (rozmiar S) i majtki Thelma (rozmiar M).

Na początku Ewa nie była przekonana do bananowego koloru, finalnie okazało się, że wygląda i czuje się w nim super. Góra to Patti (rozmiar S) a dół to Thelma (rozmiar M).

Przeszłyśmy do kostiumów jednoczęściowych. W modelu Dinah z krzyżem na plecach i otwartym dekoltem Ewa wyglądała wspaniale. Sprawdziłyśmy kilka opcji kolorystycznych: na pierwszy ogień poszła Dinah Emerald (rozmiar M).

Dinah Lipstick Pink (rozmiar M)

Dinah Sea Green (M)

Sportowy Mick w kolorze soczystej pomarańczy leżał super, ale Ewa przyznała, że wolałaby kostium z nieco bardziej otwartym dekoltem. Rozmiar M.

W Tinie Ewa czuła się jak gwiazda teledysku z lat 70 i ten model spodobał jej się na tyle, że ostatecznie właśnie na niego się zdecydowała (zdjęcia z Ewą robiłyśmy w sobotę po południu, więc wybór został uczczony lampką prosecco :)

Bianca w rozmiarze M leżała idealnie i pięknie eksponowała plecy Ewy. 

Bonnie (rozmiar M) przypadła Ewie do gustu ze względu na kopertowy dekolt, pięknie podkreśloną talię i brązowy odcień kostiumu.

Ostatnim kostiumem jednoczęściowym był idealny klasyk na basen - Nina z okrągłym dekoltem z przodu i z tyłu (rozmiar M).

Podsumowanie:
Wymiary Ewy: wzrost: 169 cm, w biuście: 87 cm, pod biustem: 77 cm, biodra: 101 cm, talia: 77 cm.

Ewa miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Mick M, Tina L, Bianca M, Bonnie M, Tina M.

Kostiumy dwuczęściowe: Dusty M, Janet M, Candi M, Thelma M, Patti S, Chaka S, Gloria S, Dolly S, Debbie S. 

Ewa - dziękujemy Ci pięknie!

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj