Basia

Poznajcie fantastyczną Basię. Basia studiuje kulturoznawstwo na warszawskim Instytucie Kultury Polskiej, gdzie zajmuje się historią i kulturą Żydów. Inspirują ją też nieoczywiste ikony popkultury - kocha Rihannę i regularnie ogląda Klan. Na swoim Instagramie @basnictvi stara się za to edukować społecznie i ciałopozytywnie. 

Basia ma pełne biodra, drobny biust i niebywale wąską talię. Jej znakiem rozpoznawczym są pełne usta i kręcone włosy. W naszej rozmiarówce z reguły najlepiej leży na niej rozmiar M.


Przymiarki zaczęłyśmy od bardzo wygodnego, jednoczęściowego kostiumu Mick, który ze wszystkich modeli jednoczęściowych najbardziej przypadł Basi do gustu. Szczególnie polubiła wariant w stylu lat 60. w różowe graficzne koła - Wallpaper i długo pozostawał faworytem. Rozmiar M.Następnie dwie nowe odsłony tego modelu czyli żakardy z serii Eastwick:
Moonlight Jacquard
(rozmiar M) Sunset Jacquard
(rozmiar M)Pozostałyśmy przy żakardach i zaproponowałyśmy Basi jednowarstwowy model Tina z mocno wyciętymi plecami. Rozmiar M.Kostium Betty (dostępny wyłącznie stacjonarnie) to model bardzo krótki w stanie, przez co zwykle pasuje na bardzo drobne i niskie dziewczyny, lub takie, które mają krótki tułów i długie nogi. Basia ma na sobie rozmiar M i niestety wydawał jej się za krótki w tułowiu i “ciągnął”.Bianca
pasowała idealnie - świetnie leżała w ciele, eksponowała biust a odcięcie kolorów podkreślało wąską talię Basi. Rozmiar M. Przy doborze rozmiaru w tym kostiumie ważny jest wzrost - wyższym dziewczynom polecamy wybrać rozmiar większy.


Na koniec zaproponowałyśmy jeszcze dwa modele: Dinah (zdjęcie po lewej), która ma dokładnie taki sam tył, jak ulubiony przez Basię Mick oraz Bonnie (zdjęcie po prawej) z zabudowanymi plecami i kopertowym dekoltem. Oba w rozmiarze M.Mierzenie kostiumów dwuczęściowych zaczęłyśmy od czerwonych zestawów: tu bardotka Chaka (rozmiar S) i dół z wysokim stanem Thelma (rozmiar M).Następnie nowa góra z fiszbinami Dolly (rozmiar S), która na Basi prezentowała się bardzo klasycznie z dołem z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar M).Ponieważ wysokość majtek Dusty okazał się dla Basi idealny - kończyły się w najwęższym punkcie talii, świetnie ją podkreślając, połączyłyśmy je z jeszcze inną górą - z Patti z szylkretowym kółkiem (rozmiar S).Następna propozycja to ekstrawaganckie żakardy z serii Eastwick: miękka góra Debbie (rozmiar S) i ulubiony dół Basi - Dusty (rozmiar M). To właśnie na ten zestaw finalnie postawiła Basia.Pokazałyśmy jeszcze inne żakardowej propozycje: na zdjęciu po lewej Basia ma na sobie górę Gloria (rozmiar S) w połączeniu z dołem Thelma (rozmiar M), następnie bardotka Chaka (rozmiar S) i dół Thelma, a na końcu górę Gloria i wysoko wycięty dół z wysokim stanem Janet (rozmiar M).


Podsumowanie: 

Wymiary Basi: wzrost 155 cm, biust 95 cm, pod biustem 79 cm, talia 75cm, biodra 107 cm

Basia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Mick M, Tina M, Betty M, Dinah M, Bonnie M

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Debbie M, Gloria S, Chaka S, Dolly S; doły: Dusty M, Thelma M, Janet M


Ogłoszenia:

Basia, dziękujemy Ci gorąco za odwagę i otwartość!

Zajrzyjcie do nas w poniedziałek - poznacie Olę i Martę!

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj