Aśka

Poznajcie Aśkę - dziennikarkę i redaktor prowadzącą portalu Republika Kobiet. Aśkę poznacie po wielkim uśmiechu i niebanalnej urodzie piękności rodem z filmów Almodovara. Zanim w końcu wpadła do nas na zdjęcia nazywałyśmy ją Fridą :) Ma superkobiecą figurę i w naszej rozmiarówce z reguły była M-ką, z wyjątkiem gór w kostiumach dwuczęściowych - w tym wypadku najlepiej sprawdzały się L-ki.


Przymiarki rozpoczęłyśmy od jednoczęściowej Dinah (rozmiar M) z krzyżem na plecach. Aśka od razu polubiła ten model - chwaliła wygodę w ciele i w biuście.

Dinah Emerald:


Oraz klasyczna Dinah Black, na którą ostatecznie postawiła Aśka.

Model Tina to kostium z głębokim dekoltem na plecach i nieco płytszym z przodu. Aśka przymierzyła rozmiar L, który okazał się mieć dla niej nieco za długie ramiączka, przez co nie czuła się w nim do końca pewnie.


Następna propozycja to sportowy, wysoko zabudowany Mick w zadziornym mandarynkowym odcieniu. Rozmiar M.

Bianca skradła serce Aśki. Granatowy kolor dodawał jej elegancji a głęboki dekolt na plecach pięknie je eksponował. Rozmiar M.


Kopertowy kostium Bonnie z zabudowanymi plecami bardzo przypadł Aśce do gustu. Rozmiar M leżał idealnie.

Model Billie (dostępny tylko stacjonarnie) jest dobrą propozycją dla średnich i większych biustów ze względu na podtrzymujące fiszbiny. Aśka, mimo że czuła się wygodnie i wyglądała spektakularnie, bała się, że miseczki są nieco za płytkie. Rozmiar M.


Przeszłyśmy do kostiumów dwuczęściowych. Na pierwszy ogień poszły czerwone zestawy: ulubione majtki Aśki - Dusty z ultra wysokim stanem (rozmiar M) i miękki stanik w kształcie kokardy Patti (rozmiar L).


Następnie stanik Dolly (rozmiar L), w którym Aśka czuła się bardzo pewnie i ten sam dół, co poprzednio - Dusty.


Ten sam stanik jeszcze w kolorze czarnym - tu w połączeniu z nieco niższym dołem niż Dusty - Thelma (rozmiar M).


Sprawdziłyśmy także bardotkę Chaka - tu w zestawie z majtkami z wysokim stanem Thelma (rozmiar M). Szczerze przyznajemy, że Chaka zazwyczaj najlepiej pasuje na małe i średnie biusty a na większych sprawdza się rzadziej. Niestety miałyśmy trudność z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru - L była za płytka (zdjęcie po lewej), XL już za duża (zdjęcie po prawej).


Na koniec propozycja z żakardowej serii Eastwick: góra to Debbie (rozmiar L) a dół to nieco bardziej wycięte Janet z wysokim stanem (rozmiar M).


Podsumowanie:
Wymiary Aśki: wzrost: 162 cm, w biuście: 96 cm, pod biustem: 81 cm, biodra: 101 cm, talia: 79 cm.

Aśka miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Tina L, Bonnie M, Mick M, Bianca M, Billie M,

Kostiumy dwuczęściowe: Patti L, Dolly L, Chaka L i XL, Debbie L, Gloria M, Dusty M, Janet M, Candi M.

Aśka, dziękujemy za wspaniałe spotkanie! 

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj