Drogie dziewczyny,

wiemy, jak ważne jest przymierzenie kostiumu przed jego wyborem. Pod nazwą ATLAS CIAŁ przedstawiamy Wam więc nasz nowy projekt, w którym experience z naszej przymierzalni staramy się przełożyć na rzeczywistość online. W czerwcu na Instagramie szukałyśmy dziewczyn które zgodziłyby się użyczyć nam swoich kształtów i specjalnie dla Was zapozować w kostiumach Bodymaps. Odzew był ogromny i ogromnie wzruszający. Złożyłyśmy ekipę posiadaczek różnych ciał: większych i mniejszych, niższych i wyższych, młodszych i starszych, o różnych proporcjach i karnacjach skóry. Od kilku tygodni spotykamy się z dziewczynami w sklepie Bodymaps na Starym Mokotowie i robimy im proste, naturalne zdjęcia na tle naszej czerwonej kotary. Wspólnie walczymy ze stresem i zakłopotaniem, śmiejemy się i wzruszamy, słowem, mamy świetny dziewczyński czas.
Co kilka dni będziecie miały okazję poznawać kolejne bohaterki naszego atlasu. Mamy nadzieję, że odnajdziecie w nich trochę siebie!

Całuski,
Ewa i Ada

PS Niełatwo jest pisać o ciele. Ten sam komplement rzucony w dziewczyńskim gronie w naszej przebieralni brzmi super, przelany na papier wywołuje pytania o poprawność. Podjęłyśmy jednak wyzwanie aby stworzyć przestrzeń, w której pisanie o ciele będzie szczere, naturalne i pozbawione stereotypów.

x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bodymaps Ewa Stepnowska z siedzibą w Warszawie, 02-602, ul. Tenisowa 8/5 w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności Bodymaps Ewa Stepnowska Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj